21.11.2016

 

             № 179

 

                                                                                                      

 

Про проведення приписки у 2017 році

до призовної дільниці юнаків 2000 року

народження

 

 

Відповідно до пунктів 1, 4 статті 27 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, статей 1, 14, 43 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу“, з метою організованого та якісного проведення приписки до призовної дільниці юнаків 2000 року народження:

 

1. Провести із 16 січня по 28 лютого 2017 року в приміщеннях  центральної районної лікарні та комунального закладу Жашківської  районної ради  „Центр первинної  медико – санітарної допомоги Жашківського району“  приписку юнаків до призовної дільниці 2000 року народження.

2. Затвердити склад комісії на період проведення приписки юнаків      2000 року народження до призовної дільниці згідно з додатком 1.

3. На випадок відсутності з поважних причин будь-кого із членів комісії, визначити та затвердити резервний склад комісії на період проведення приписки юнаків 2000 року народження до призовної дільниці згідно з додатком 2.

4. Головному лікарю центральної районної лікарні Мельнику І. М.:

1) забезпечити призовну дільницю необхідними медичними інструментами для ефективної роботи комісії по приписці;

2) до 07 грудня 2016 року передати у Жашківський районний військовий комісаріат лабораторні диспансерні картки (Ф-025)у і Ф 025-1(у) на всіх юнаків 2000 року народження та списки юнаків, які стоять на диспансерному обліку з приводу туберкульозу, трахоми, нервово-психічних, шкіряно-венерологічних, інфекційних захворювань, захворювань внутрішніх органів, м’язів, суглобів та інших захворювань;

3) всім юнакам провести флюорографію грудної клітини, для чого забезпечити рентген-кабінет центральної районної лікарні достатньою кількістю необхідних матеріалів;

4) в лабораторії центральної районної лікарні організувати проведення всіх необхідних аналізів. Видачу результатів аналізів здійснювати впродовж всього дня проведення лабораторних досліджень;

5) в центральній районній лікарні виділити необхідну кількість ліжко-місць для стаціонарного обстеження призовників та закріпити для цієї мети лікарів.

5. Головному лікарю комунального закладу Жашківської  районної ради  „Центр первинної  медико – санітарної допомоги Жашківського району“  Жуковській Н. Ф. підготувати призовну дільницю  для проведення медичної комісії, виділити санітарок для утримання в належному санітарно-гігієнічному стані призовної дільниці та ефективної роботи комісії по приписці.

6. Відповідно до пункту 6 статті 43 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу“ за всіма членами комісії з питань приписки громадян до призовної дільниці, лікарями, середнім медичним персоналом, технічними працівниками, обслуговуючим персоналом, які направляються для роботи на призовній дільниці під час виконання цих обов’язків зберігається займана посада та середній заробіток за місцем постійної роботи.

7. Для проведення роботи по професійно-психологічному відбору юнаків затвердити склад позаштатної групи згідно з додатком 3.

8. Завідувачу сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Дзюбі В. Я. посилити контроль за організацією спортивно-масової роботи з юнаками, які підлягають приписці до призовної дільниці.

9. Начальнику відділу освіти районної державної адміністрації Бродовенку В. І. взяти під особистий контроль проходження приписки до призовної дільниці юнаків, які навчаються в загальноосвітніх школах району.

10. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій, установ усіх форм власності, міському та сільським головам:

1) вжити заходів щодо приписки всіх юнаків 2000 року народження до призовної дільниці;

2) організувати своєчасне оповіщення юнаків про явку у Жашківський районний військовий комісаріат для проходження комісії по приписці;

3) виділити автотранспорт для доставки юнаків, які підлягають приписці, у Жашківський військовий комісаріат для здачі лабораторних досліджень і проходження комісії по приписці у строки, визначені Жашківським районним військовим комісаріатом;

4) призначити відповідальних осіб, в супроводі яких юнаки повинні прибути на призовну дільницю для проходження лабораторних досліджень та комісії по приписці.

         11.  Жашківському відділенню поліції Уманського відділу поліції   Головного управління  національної поліції в  Черкаській області:

1) у дні проведення приписки виділяти на призовну дільницю працівників для забезпечення правопорядку;

2) надавати Жашківському районному військовому комісаріату практичну допомогу по розшуку і доставці юнаків, які ухиляються від проходження приписки і постановки на військовий облік. Матеріали проведеної  роботи  по розшуку надавати у Жашківський районний військовий комісаріат в тижневий термін з дня подання списків осіб, що ухиляються від проходження приписки.

12. Жашківському районному військовому комісаріату:

1) надати інформацію до 01 березня 2017 року районному сектору управління державної міграційної служби в Черкаській області стосовно призовників, узятих на військовий облік для внесення до їх паспортів відміток;

2) проінформувати районну державну адміністрацію про результати проведення приписки юнаків до призовної дільниці та про заходи по підготовці до військової служби до 01 березня 2017 року.

13. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження районної державної адміністрації від 18.11.2015 № 208 „Про проведення приписки у 2016 році до призовної дільниці юнаків 1999 року народження“.

14. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Барабаша Ю. В. та Жашківський районний військовий комісаріат.

 

Голова  районної 

 

державної адміністрації                                                               С. Ф. Бойко

21 листопада 2016 року

 

             № 177

 

 

 

 

Про  визнання  такими,  що втратили  чинність,   деякі розпорядження  районної державної  адміністрації

 

 

Зареєстровано в Головному

територіальному управлінні

юстиції у Черкаській області

25 листопада 2016 року за № 33/1671

 

 

 Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», абзацу другого частини десятої статті 12  Закону України                «Про адміністративні послуги»:

1.    Визнати такими, що втратили чинність розпорядження районної державної адміністрації:

від 19 червня 2014 року № 98 «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації»                          (із змінами), зареєстроване у Жашківському районному управлінні юстиції                 23 червня 2014 року за № 5/312;

від 30 травня 2014 року № 72 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації» (із змінами), зареєстроване                           у Жашківському районному управлінні юстиції 05 червня 2014 року                              за № 4/311.

2.                Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації                       в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області,                         з моменту опублікування в громадсько-політичній газеті «Жашківщина».

 

                                                   2

 

3.                Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації та відділ з надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.

 

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                     С.Ф. Бойко

01.11.2016

 

             № 160

 

 

 

Про проведення заходів щодо покращення стану військового обліку та бронювання громадян України в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях району

 

 

          Відповідно до статті 27, пункту 9 частини першої статті 39,                статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“,                    статті 14 Закону України „Про оборону України“, статті 33 Закону          України „Про військовий обовязок і військову службу“, статей 17, 18, 25 Закону України „Про мобілізаційну  підготовку та мобілізацію“, Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.1994 № 377, постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.2015 № 45 „Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування                                та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації                 та на воєнний час“, наказу Міністра оборони України від 15.12.2010            № 660Про затвердження Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування,       на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 12.03.2011                            за № 308/19046, на виконання розпорядження обласної державної адміністрації від 20.10.2016 № 538 „Про проведення заходів щодо покращення стану військового обліку та бронювання громадян України в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях області“:

 

          1. Утворити комісію районної державної адміністрації з питань перевірки стану військового обліку громадян України в органах державної влади,    інших    державних    органах,    органах   місцевого   самоврядування,

 

 

 

на підприємствах, в установах та організаціях району (далі – комісія)                та затвердити її склад, що додається.

          Комісія у своїй діяльності з процедурних питань керується Примірним положенням про консультативно-дорадчий, координаційний та інший допоміжний орган районної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням районної державної адміністрації від 26.10.2009 № 294  „Про допоміжні органи райдержадміністрації“ та припиняє свою діяльність                      за розпорядженням районної державної адміністрації.

          Роботу комісії провести згідно відпрацьованого плану (графіку) проведення перевірки стану військового обліку за поданням районного військового комісаріату.

          2. Рекомендувати районному військовому комісаріату:

1) до 04 листопада 2016 року уточнити затверджені плани (графіки) проведення перевірок (звірок) стану військового обліку;

2) щорічно у грудні відпрацьовувати плани (графіки) проведення перевірок (звірок) стану військового обліку, до яких включити органи виконавчої влади району, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, на які покладені обов’язки відповідно до статті 38 Закону України Про військовий обов’язок і військову службу“;

3) до 01 грудня 2016 року, в подальшому щоквартально до 25 числа останнього місяця подавати до районної державної адміністрації:

 аналіз результатів адміністративної практики щодо посадових осіб та громадян, які були притягнуті до адміністративної відповідальності;

           аналіз стану військового обліку громадян України та надати оцінку посадовим особам органів виконавчої влади району із забезпечення виконання законодавства посадовими особами та громадянами України з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації, військового обов’язку та військової служби;     

 зведені списки громадян України, які не досягли граничного віку перебування в запасі Збройних Сил України та інших військових формувань           і підлягають взяттю на військовий облік військовозобов’язаних;

         4) до 24 листопада 2016 року провести інструкторсько-методичні заняття, із залученням представників районної державної адміністрації, з посадовими (службовими) особами виконавчих комітетів міської та сільських рад, підприємств, установ, організацій та навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форми власності з питань організації та ведення військового обліку громадян України;

5) до 01 грудня 2016 року, із залученням представників районної державної адміністрації, перевірити законність бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час. Військовозобов’язаних, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, бронювати у разі встановлених мобілізаційних завдань (замовлень);

 

6) інформувати районну державну адміністрацію та обласний військовий комісаріат про хід виконання цього розпорядження щорічно          до 04 грудня.

          3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності:

          1) подавати районному військовому комісаріату в установленому порядку пропозиції щодо забезпечення інструкціями, бланками та іншою документацією з питань ведення, організації військового обліку військовозобов’язаних і призовників;

          2) інформувати військового комісара районного військового комісаріату у встановленому порядку про призначення, переміщення та звільнення працівників, які виконують обов’язки з ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників, відповідну підготовку новопризначених відповідальних осіб;

          3) ознайомлювати військовозобов’язаних і призовників з їх правами               та обов’язками щодо військового обліку;

          4) надавати до районного військового комісаріату списки громадян України, які не досягли граничного віку перебування в запасі, у яких зареєстровано місце їх проживання на територіях відповідальності;

          5) надавати до районної державної адміністрації та районного військового комісаріату звіти щодо стану військового обліку та бронювання громадян України відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Комунальному закладу Жашківської районної ради „Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району“ надавати до районного військового комісаріату списки громадян, які перебувають на диспансерному обліку.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження районної державної адміністрації 25.12.2014 № 231 „Про організацію військового обліку та бронювання військовозобов’язаних в органах влади та на підприємствах, організаціях і установах району“ із змінами, внесеними розпорядженням районної державної адміністрації від 21.01.2016 № 9.

          6 Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Барабаша Ю. В. та  районний військовий комісаріат.

     

Голова районної                                                       

державної адміністрації                                                               С. Ф. Бойко 

                                 

 

        

 

 

 

 

10 жовтня 2016 року

 

             № 140

 

 

 

 

 

Про затвердження переліку                           Зареєстровано в Головному

платних послуг, які надаються                      територіальному управлінні

архівним сектором районної                          юстиції у Черкаській області

державної адміністрації                                  20 жовтня 2016 року за № 22/1660

 

 

 

 

 

Відповідно статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 35 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», постанови Кабінету Міністрів України                                     від 07 травня 1998 року № 639 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів», Порядку ціноутворення на роботи (послуги), що виконуються державними архівними установами, затвердженого наказом Державного комітету архівів України від 24 січня 2001 року № 6, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2001 року                       за № 179/5370 та з метою встановлення нормативів плати за послуги,                       що надаються архівним сектором районної державної адміністрації відповідно до вимог чинного законодавства:

 

1. Затвердити  перелік платних послуг, які надаються архівним сектором районної державної адміністрації, що додаються.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження районної державної адміністрації від 10 квітня 2012 року № 50/01-02-1                             «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються архівним відділом райдержадміністрації», зареєстроване в Жашківському районному управлінні юстиції 23 квітня 2012 року за № 4/298.

 

 

3. Контроль  за   виконанням   розпорядження  покласти на керівника                             апарату районної державної адміністрації та архівний сектор районної державної адміністрації.

 

4. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації                        в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області,                з дня його офіційного опублікування в громадсько-політичній газеті «Жашківщина».

 

 

 

 

Голова районної                                                            

державної адміністрації                                                            С.Ф. Бойко

 

 

 

 11.10.2016

 

            

 

 

 

141

 Про початок опалювального

сезону  2016-2017 року

 

Відповідно до пункту 2 статті 20, статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005                  № 630 „Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення“:

 

1.  Розпочати опалювальний сезон 2016-2017 років для закладів охорони здоров’я, освіти, культури, установ, організацій, підприємств, житлових будинків та споживачів, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами, у зв’язку із зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря до +  8°С,  з  12 жовтня 2016 року.

     2. Рекомендувати керівникам установ, підприємств, бюджетних організацій:

          1) проводити вчасно відповідно до підписаних договорів та в межах встановлених лімітів розрахунки за спожиті енергоносії;

          2) не допускати заборгованості за поточне споживання газу і теплової енергії та встановити жорсткий контроль за дотриманням встановлених лімітів.

3.     Контроль   за   виконанням  розпорядження  покласти  на  заступника

голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків          та відділ економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації.

 

 

 

 

Голова районної

 

державної адміністрації                                                             С. Ф. Бойко

22.08.2016

 

             № 117

                                              

Про  вивчення предмету „Захист

Вітчизни” в  навчальних  закладах

району в 2016 - 2017 навчальному році

 

         Відповідно до пункту 4 статті 27 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 8, 9 Закону України „Про військовий обов’язок і  військову службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2000 №1770 „Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово - технічних спеціальностей”, Указу  Президента  України від 25.10.2002 № 948/2002 „Про  Концепцію допризовної  підготовки і військово-патріотичного виховання молоді”:

 

          1. Затвердити  план  основних  заходів  по  керівництву  та  забезпеченню  проведення вивчення предмету „Захист Вітчизни”, вдосконаленню  навчально-матеріальної  бази  в  навчальних  закладах  району на 2016 -2017 навчальний рік  згідно  з  додатком  1.

2. З метою організації та проведення методичної роботи з вчителями предмету „Захист Вітчизни”, викладачами медико - санітарної підготовки утворити позаштатну методичну  раду та затвердити  її склад  згідно з додатком 2.

         3. Утворити районну комісію по контролю за якістю вивчення предмету „Захист Вітчизни”  в навчальних закладах  району та затвердити її склад згідно з додатком 3.

          4. Відділу освіти районної державної адміністрації:

          1)  Забезпечити планування навчального процесу з предмету „Захист Вітчизни” в навчальних закладах району відповідно програми та своєчасну підготовку навчально – матеріальної бази.

         2) Надати директорам навчальних закладів району необхідну допомогу з питань підвищення методичного рівня вчителів предмету „Захист  Вітчизни”, створення повного комплексу об’єктів навчально – матеріальної бази, розвивати шефські зв’язки з місцевою військовою частиною.

          5. Жашківському районному військовому  комісаріату (далі -Жашківський РВК):

        1) Поліпшити якість методичної підготовки та якість підбору кадрів  вчителів предмету „Захист Вітчизни”.

        2)  Організувати  проведення  стрільб  з автомата  бойовими  патронами  під час навчально - польових зборів юнаків, які закінчують вивчення   програми предмету „Захист Вітчизни”.

6.     Сектору  у справах молоді та спорту районної державної адміністрації:

        1)  Надати  допомогу  директорам  навчальних  закладів  у  створенні  та  вдосконаленні навчальної  бази  з  фізичного  виховання.

        2) Здійснювати  контроль  за  станом  фізичної  підготовки  юнаків  в  навчальних закладах  району.

        3) По закінченні вивчення курсу предмету „Захист Вітчизни”  організувати та провести  в  районі  спартакіаду  серед  навчальних  закладів  з  військово-прикладних  видів  спорту.

         7.   Сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи  районної державної адміністрації:

         1) Надати  допомогу  директорам  навчальних  закладів  у  створенні  та  вдосконаленні  навчальної  бази  з  цивільної  оборони.

         2) Надавати методичну допомогу вчителям предмету „Захист Вітчизни”  під  час  проведення  зборів.

         3) Здійснювати  контроль  за  станом  цивільної  оборони  в  навчальних  закладах  району.

         8. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на першого  заступника  голови  районної державної адміністрації  Барабаша Ю. В. та  Жашківський  РВК.

  

Голова районної

державної адміністрації                                                               С. Ф. Бойко 

 

 

        Додаток  1

                                                                                     до  розпорядження районної 

                                                                                     державної адміністрації

                                                                                 22.08.2016   № 117

 

 

ПЛАН

основних заходів по керівництву та забезпеченню проведення вивчення предмету „Захист Вітчизни”, вдосконаленню навчально-матеріальної бази в навчальних закладах району на 2016-2017 навчальний рік

 

 

з/п

Назва заходу

Термін

виконання

Виконавець

1

2

3

4

1

Надавати інформацію голові

районної державної адміністрації про стан вивчення предмету „Захист Вітчизни”

В кінці

кожної

чверті

Жашківський РВК

 

1

Підбір  кадрів  військових  наставників

Провести з вчителями предмету „Захист Вітчизни” навчально-методичні збори

згідно з планом

Жашківський РВК, відділ освіти

районної державної адміністрації

2

Організовувати  проведення  одноденних методичних занять з вчителями предмету

 „Захист Вітчизни” згідно з розкладом  занять

щомісячно

Жашківський РВК, відділ освіти    

районної державної адміністрації    

3

Направити вчителів предмету „Захист Вітчизни”,  юнаків на навчальні збори  по підготовці  офіцерів запасу

до 01.12.2016

Жашківський РВК, відділ освіти

районної державної адміністрації

4

Узагальнити досвід з проведення занять предмету „Захист Вітчизни” вчителів Жашківської спеціалізованої школи № 1 та  розповсюдити в навчальних закладах району

до 01.02.2017

Відділ освіти

районної державної адміністрації

5

Провести заняття з вчителями предмету „ Захист Вітчизни”  по методиці використання об’єктів навчально-матеріальної бази,  її  реконструкції  та вдосконалення

до 01.12.2016

 

 

 

 

 

1

Утворення  та  вдосконалення навчально-матеріальної бази

Підготувати  спільний  наказ районного військового комісаріату та відділу освіти    районної державної адміністрації про проведення навчальних зборів з учнями одинадцятих класів та другого курсу  Жашківського аграрно-технологічного професійного ліцею

 

 

до 10.04.2017

 

 

Жашківський РВК,

відділ освіти

районної державної адміністрації

2

Розробити та підготувати необхідну документацію навчальних зборів

до 10.04.2017

Жашківський РВК, відділ освіти

районної державної адміністрації

3

Провести одноденні навчально-методичні заняття  з  адміністрацією ОСОТ та командирами навчальних  рот  і  взводів

до 20.04.2017

Жашківський РВК, відділ освіти

районної державної адміністрації

4

Підготувати (відремонтувати) навчально-матеріальну базу в місцях проведення ОСОТ

до 20.04.2017

Відділ освіти

районної державної адміністрації

5

Подати заявку в підшефну військову частину (м.Жашків) на видачу бойових патронів, зброї  для  виконання  стрільб під час проведення навчально-польових зборів

до 20.04.2017

Жашківський РВК

 

 

1

 

Здійснення контролю за станом вивчення предмету „Захист Вітчизни”

Перевірити вивчення предмету у навчальних закладах району:

Тетерівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

жовтень

2016 року

 

 

 

 

 

Районна комісія

 

Скибинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

листопад

2016 року

Районна  комісія

 

Вороненська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

грудень

2016 року

Районна комісія

 

Пугачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

грудень

2016 року

Районна  комісія

 

Конелопопівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

березень

2017 року

Районна комісія

2

Перевірити стан фізичної підготовки учнів навчальних закладів:

Тетерівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

 

 

жовтень

2016 року

 

 

 

Жашківський РВК

 

Скибинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

листопад

2016 року

Жашківський РВК

 

Вороненська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

грудень

2016 року

Жашківський РВК

 

 

Пугачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

грудень

2016 року

Жашківський РВК

 

К.Попівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

березень

2017 року

Жашківський РВК

 

 Керівник  апарату районної

державної адміністрації                                                              А. П.  Врочинська

 

    Додаток  2

                                                                                     до розпорядження районної

                                                                                     державної адміністрації

                                                                                     22.08.2016  № 117

 

 

СКЛАД

позаштатної методичної ради

 

 

ЦИМБАЛ                                      начальник відділення комплектування

Микола  Миколайович                 Жашківського РВК,    голова ради                                       

                                                                          

                                                  Члени ради:

 

ЗВОЛІНСЬКИЙ                               методист відділу освіти районної

Костянтин Юрійович                      державної адміністрації

 

КОЛОМІЄЦЬ                                   вчитель предмету „Захист Вітчизни”

Василь Миколайович                      Жашківської  загальноосвітньої

                                                           школи  І-ІІІ ступенів №5

 

ОЛІЙНИК                                        лікар  сімейної медицини комунального

Адам Семенович                             закладу Жашківської районної  ради  

                                                          „Центр первинної медико - санітарної

                                                          допомоги  Жашківського району“,  що

                                                          організовує роботу медичного персоналу

                                                          з медичного огляду громадян                                                                       

ТАРАСЮК                                       головний  спеціаліст  районного

Світлана  Миколаївна                  центру соціальних служб для

                                                         сім’ї, дітей та молоді                                                                

                                                          

 Керівник  апарату районної

державної  адміністрації                                                       А. П. Врочинська

 

                                                                                   

       Додаток 3

                                                                                  до розпорядження районної   

                                                                                  державної адміністрації

                                                                                  22.08.2016 № 117

 

СКЛАД

районної комісії по контролю за якістю вивчення предмету

„Захист Вітчизни”  в навчальних закладах  району

 

 

ЦИМБАЛ                                      начальник відділення комплектування

Микола  Миколайович                 Жашківського РВК,    голова  комісії

                                                                                             

                                              Члени  комісії:

 

 

ВИШНЯ                                         завідувач  сектору з питань цивільного

Олександр Євгенійович               захисту та оборонної роботи районної

                                                    державної адміністрації

 

ДЗЮБА                                          завідувач сектору у справах молоді та 

Віктор  Якович                              спорту районної державної адміністрації

 

ЗВОЛІНСЬКИЙ                             методист відділу освіти 

Костянтин Юрійович                    районної державної адміністрації                                                      

 

КОЗАКОВ                                     головний спеціаліст відділення   

Анатолій  Володимирович          комплектування Жашківсько  РВК

                                                      

 Керівник  апарату районної

 

державної  адміністрації                                                      А. П. Врочинська

 

 

 

    

12.07.2016

 

             № 93

                                           

 

 

           

 

                                                                                                         

Про утворення ради районної державної

адміністрації з питань залучення

інвестицій в розвиток економіки району

 

Відповідно до  пункту 2 статті 13, пункту 9 статті 39, статті 41, Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1217 „Деякі питання організації діяльності ради вітчизняних та іноземних інвесторів при центральному, місцевому органі виконавчої влади“ та з метою залучення інвестицій в район:

 

1. Утворити раду районної державної адміністрації з питань залучення інвестицій в розвиток економіки району та затвердити її склад, що додається.

2. Затвердити Положення про раду районної державної адміністрації з питань залучення інвестицій в розвиток економіки району, що додається.

3. Контроль за виконання розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Барабаша Ю. В. та відділ економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації.

 

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                 С. Ф. Бойко

 

 

 

                                                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                         Розпорядження районної

                                                                                         державної адміністрації

                                                                                         12.07.2016 № 93

 

СКЛАД

ради районної державної адміністрації з питань залучення інвестицій

в розвиток економіки району

 

 

БОЙКО

Сергій Федорович

 

 

голова районної державної адміністрації, голова ради

БАРАБАШ

Юрій Володимирович

 

 

перший заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови ради

СІЯНКО

Юлія Петрівна

 

 

головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, секретар ради

 

Члени ради:

 

ВОЛОШЕНЮК

Світлана Анатоліївна

 

ВУСИК

Віктор Миколайович

 

керівник депутатської групи „Жашківчани“              ( за згодою)

 

депутат обласної ради (за згодою)

 

ГНЄВУШ

Наталя Василівна

 

 

 

в. о. начальника Держгеокадастру у Жашківському районі (за згодою)

 

ДАНЧЕНКО

Євгеній Михайлович

 

 

керівник депутатської фракції „Солідарність“ (за згодою)

 

ЖМУТ

Юрій Михайлович

 

ЗАГРЕБЕЛЬНА

Галина Іванівна

 

 

депутат обласної ради (за згодою)

 

 

начальник фінансового управління районної державної адміністрації

 

 

 

ІЛЬЧЕНКО

Олег Валерійович

 

головний спеціаліст сектору будівництва, містобудування та архітектури районної державної адміністрації

 

 

КРАМАРЕНКО

Тарас Володимирович

 

КРИВОШЕЯ

Олена Олександрівна

 

 

голова громадської ради при районній державній адміністрації (за згодою)

 

начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації

 

 

 

ЛІВАНДОВСЬКИЙ

Олександр Павлович

 

МЕЛЬНИК

Ігор Миколайович

 

ПАВЛЮК

Валентина Василівна

 

голова спілки підприємців Жашківського району (за згодою)

 

депутат обласної ради (за згодою)

 

 

сільський голова с. Кривчунка, координатор сільських голів (за згодою)

 

ПОГОРІЛИЙ

Віктор Григорович

 

САЛІЙ

Максим Григорович

 

СТОРОЖУК

Олександр Миколайович

 

 

депутат обласної ради (за згодою)

 

 

голова районної ради (за згодою)

 

 

керівнику депутатської групи „Афганців та учасників АТО“ (за згодою)

 

ТРОЯН

Валентина Іванівна

 

 

начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації

 

ЦИБРОВСЬКИЙ

Ігор Андрійович

 

ЯРОШ

Інна Петрівна

 

 

 

 

міський голова м. Жашків (за згодою)

 

 

завідувач сектору з питань інформаційної діяльності, зв’язків із громадськістю апарату районної державної адміністрації

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                              А. П. Врочинська

 

 

                                  

                                                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                          Розпорядження районної

                                                                                державної адміністрації

                                                                           12.07.2016 № 93

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про раду районної державної адміністрації з питань залучення інвестицій в розвиток економіки району

 

 

1.            Рада районної держаної адміністрації з питань залучення інвестицій в розвиток економіки району (далі – рада) є консультативно-дорадчим органом, який утворюється з метою активізації інвестиційних процесів на території району, формування пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази необхідної для здійснення інвестиційної діяльності, створення позитивного інвестиційного іміджу Жашківського району.

2.   Рада у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами центрального органу виконавчої влади, розпорядженнями обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, а також даним Положенням.

3.   Основними завданнями ради є:

формування сприятливих умов для реалізації інвестиційних проектів в галузях економіки району;

участь у формуванні привабливого інвестиційного іміджу району, відповідних галузей економіки регіону;

забезпечення активної взаємодії суб’єктів  інвестиційної діяльності у галузях економіки району;

сприяння у виході вітчизняних суб’єктів господарювання на міжнародний ринок товарів, капіталів і послуг;

підвищення рівня взаємодії органів влади, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарської діяльності у сфері інвестиційної діяльності.

4.   Рада відповідно до покладених на неї завдань:

проводить моніторинг впровадження районної інвестиційної політики та здійснення інвестиційної діяльності у відповідних галузях економіки району, опрацьовує причини виникнення проблем і готує пропозиції щодо шляхів їх вирішення;

формує пропозиції щодо можливості реалізації інвестиційних проектів, спрямованих на розвиток економіки району;

ініціює надання інформаційно-консультаційної допомоги органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям, а також приватним та іноземним інвесторам з питань інвестиційної діяльності.

 5.   Рада має право:

залучати до участі у своїй роботі представників територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), а також незалежних експертів (за згодою);

в установленому порядку одержувати від органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань;

утворювати у разі необхідності для виконання покладених на неї завдань постійні або тимчасові робочі групи;

організовувати проведення конференцій, семінарів, нарад та інших заходів.

6. Рада під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

7. Рада формується у складі голови, заступника голови, секретаря та членів ради.

До складу ради можуть входити представники місцевих органів влади, а також наукових установ, органів місцевого самоврядування, громадських організацій (за згодою).

          Головою ради є голова районної державної адміністрації.

Персональний склад ради затверджує її голова.

8. Формою роботи ради є засідання, що проводяться за рішенням її голови, але не рідше одного разу на квартал.

Засідання ради веде голова, а у разі його відсутності — заступник голови.

Підготовку матеріалів для розгляду на засіданнях ради забезпечує її секретар.

9. У ході своїх засідань рада формує пропозиції та рекомендації з питань, що належать до її компетенції.

Пропозиції та рекомендації фіксуються у протоколі засідання, який підписується головуючим на засіданні та секретарем.

Пропозиції та рекомендації вважаються схваленими, якщо за них проголосувало більш як половина присутніх на засіданні членів ради.

Член ради, який не підтримує пропозиції (рекомендації), може викласти у письмовій формі обґрунтування свого рішення, що додається до протоколу засідання.

10.   Рішення ради носять рекомендаційний характер.

11.   Організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності ради здійснює відділ економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації.

 

 

Керівник апарату районної

 

державної адміністрації                                                            А. П. Врочинська

 

 

 

 

 

02.06.2016

 

             № 72

 

 Про забезпечення охорони врожаю

зернових культур та грубих кормів

від пожеж в районі

 

 

 

       Відповідно до пункту 11 статті 16 „Про місцеві державні адміністрації“, статті 19 Кодексу цивільного захисту України, з метою підвищення ефективності заходів щодо забезпечення протипожежного захисту врожаю шляхом впорядкування діяльності причетних до цього органів, установ та організацій:

 

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони врожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в районі (далі – план заходів), що додається.

2. Управлінню агропромислового розвитку, сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи районної державної адміністрації, рекомендувати публічному акціонерному товариству „Жашківський елеватор“, філії „Жашківський Райавтодор“, Жашківському району електричних мереж, комунальному підприємству „Жашківська телерадіокомпанія „Жасмін“, редакції районної газети „Жашківщина“ та СЛД № 2 м. Жашків РТЦ № 253    м. Умань Черкаської філії приватного акціонерного товариства „Укртелеком“ про хід виконання плану заходів інформувати Жашківський районний сектор управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області до 06 серпня та 05 вересня щорічно, якому узагальнену інформацію подавати до районної державної адміністрації до 10 вересня щорічно.

3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації довести до відома керівників сільськогосподарських підприємств усіх форм власності щодо забезпечення пристосованою технікою для цілей пожежогасіння в місцях збирання врожаю зернових культур та засобами пожежогасіння.

 4. Жашківському відділенню поліції Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області вжити заходів щодо недопущення на період до кінця жнив руху автотранспорту без іскрогасників по внутрішньогосподарських шляхах поблизу хлібних масивів, не задіяного у збиранні врожаю.

5. Рекомендувати СЛД № 2 м. Жашків РТЦ № 253 м. Умань Черкаської філії приватного акціонерного товариства „Укртелеком“ на період збирання врожаю забезпечити надійний телефонний зв’язок із добровільними протипожежними формуваннями сільгосппідприємств.

6. Рекомендувати комунальному підприємству „Жашківська телерадіокомпанія „Жасмін“ та редакції районної газети „Жашківщина“ забезпечити висвітлення проблемних питань забезпечення протипожежного захисту хлібних ланів, хлібоприймальних пунктів, елеваторів, зернотоків та інших об’єктів, де зберігається сільськогосподарська продукція.

7. Розпорядження районної державної адміністрації „Про забезпечення охорони врожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в районі“ від 22.06.2011 № 124 визнати  таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Барабаша Ю. В., управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації та Жашківський районний сектор управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області.

 

 

Голова районної

 

державної адміністрації                                                            С. Ф. Бойко

25.05.2016

 

             № 70

 

 

Про затвердження місцевого плану

основних заходів цивільного захисту

на 2016 рік

 

 

Відповідно до статті 6, пункту 2 статті 27, статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, статті 19 Кодексу цивільного захисту України, підпункт 1 пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 № 269-р „Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2016 рік“, на виконання розпорядження обласної державної адміністрації від 24.05.2016 № 248 „Про затвердження регіонального плану основних заходів цивільного захисту на 2016 рік“, з метою забезпечення високої готовності до захисту населення й територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру:

 

1.    Затвердити місцевий план основних заходів цивільного захисту  на 2016 рік (далі – місцевий план заходів), що додається.

2.   Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій, міському та сільським  головам:

1)     розробити та затвердити до 30 травня 2016 року на основі місцевого плану заходів, галузеві та об’єктові плани основних заходів цивільного захисту на 2016 рік;

2)    організувати та провести в січні – лютому 2017 року збори керівного складу цивільного захисту органів виконавчої влади району, підприємств, установ та організацій щодо підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту в 2016 році та визначення основних завдань на 2017 рік;

3)     надати до 28 червня 2016 року сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи районної державної адміністрації пропозиції щодо планування заходів цивільного захисту на 2017 рік.

          3. Відповідальним виконавцям про хід виконання місцевого плану заходів інформувати сектор з питань цивільного захисту та оборонної роботи районної державної адміністрації до 01 липня 2016 року та 25 грудня          2016 року, якому узагальнену інформацію подавати управлінню цивільного захисту обласної державної адміністрації до 05 липня 2016 року та 28 грудня 2016 року відповідно.

        4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Барабаша Ю. В. та сектор з питань цивільного захисту та оборонної роботи районної державної адміністрації.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                              С.Ф.Бойко                                                                                             

24.05.2016

 

             № 66

 Про підготовку підприємств паливно-

енергетичного комплексу, житлово-

комунального господарства та об’єктів

соціальної сфери до стабільної роботи в

осінньо-зимовий період 2016-2017 року

 

         Відповідно до пункту 2 статті 20, пункту 9 частини першої  статті 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, з метою забезпечення своєчасної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 року:

 

1. Затвердити основні заходи з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період                  2016-2017 року  (далі - основні заходи) згідно з додатком 1.

2. Утворити районний оперативний штаб з координації робіт щодо своєчасної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період         2016-2017 року (далі – районний оперативний штаб) та затвердити його склад  згідно з додатком 2.

3. Встановити, що:

у своїй діяльності  районний оперативний  штаб керується Примірним положенням про консультативно-дорадчий, координаційний та інший допоміжний орган районної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням районної державної адміністрації від 26.10.2009 № 294 „Про допоміжні органи райдержадміністрації“;

основним завданням районного оперативного штабу є організація виконання основних заходів та контроль за їх реалізацією.

           4. Першому заступнику голови районної державної адміністрації Барабашу Ю. В., відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального  господарства  районної державної адміністрації в установленому порядку, у десятиденний термін провести наради з керівниками підприємств, організацій та установ усіх форм власності, міським та сільськими головами з питань, пов’язаних з підготовкою до зимового періоду об’єктів житлово-комунального господарства, систем теплопостачання, водопостачання та водовідведення, утримання вулично-дорожньої мережі.

           5. Відділу освіти районної державної адміністрації, територіальному центру соціального обслуговуванню (надання соціальних послуг) Жашківського району, центральній районній лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району, рекомендувати підприємству теплових мереж, виробничому управлінню житлово-комунального господарства, філії Жашківське управління по експлуатації газового господарства відкритого акціонерного товариства  по газопостачанню та газифікації „Черкаси газ“, Жашківському району електричних мереж, філії „Жашківський райавтодор“:

1) уточнити комплекс заходів щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року, з урахуванням проведених обстежень об’єктів теплопостачання та недоліків минулого опалювального сезону, визначенням джерел фінансування, термінів проведення робіт, виконавців та забезпечити їх реалізацію до 01 жовтня 2016 року;

2) про хід виконання основних заходів інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації  05 та 20 числа щомісячно, починаючи з       05 червня до 20 жовтня 2016 року, за формою звіту „Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в зимових умовах“.

6. Районному оперативному штабу до 05 червня 2016 року розробити план-графік проведення виїзних засідань з перевірки виконання основних заходів.

           7. Розпорядження районної державної адміністрації від 26.05.2015          № 86 „Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року“  визнати таким, що втратило чинність.

           8. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації Барабаша Ю. В. та відділ економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                С. Ф. Бойко            

                                                 

 

 

 

 

 

 

  

16.05.2016

 

             № 63

 

Про організацію оздоровлення та

відпочинку дітей, учнівської молоді

влітку 2016 року

 

 

 

  Відповідно до пункту 1 статті 22 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей“, враховуючи рішення районної ради від 17.03.2016 № 5-39/VІІ „Про районну програму відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді на 2016-2020 роки“, з метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування і харчування дітей під час літніх канікул             2016 року:

 

1. Відділу освіти районної державної адміністрації:

1) провести у травні 2016 року семінари організаторів літнього оздоровлення дітей, видати накази з питань належного відпочинку та оздоровлення дітей влітку;

2) забезпечити підготовку до оздоровчої кампанії влітку 2016 року та проведення необхідних підготовчих робіт у пришкільних таборах, створення умов для їх ефективного функціонування;

3) почати оздоровчу кампанію  01.06.2016, не допускаючи скорочення термінів перебування дітей в оздоровчих закладах, визначених відповідними законодавчими та нормативними документами;

          4) не допускати заїзду дітей у дитячі оздоровчі табори будь-якої форми власності без їх попереднього комісійного обстеження та складання акту прийомки дитячих оздоровчих таборів відповідно до Державних санітарних правил і норм „Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів“ ДСанПІН 5.5.5.23-99, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26.04.1999 № 23;

 

 5) взяти під особистий контроль організацію якісного харчування, охорону життя і здоров’я дітей, посилити персональну відповідальність керівників та працівників закладів оздоровлення за дотриманням санітарних, протипожежних правил, порядку проведення екскурсій, походів, купання дітей у водоймах, приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам;

         6) вирішити в межах повноважень питання щодо закупівлі в установленому порядку для дитячих оздоровчих закладів продуктів харчування з обов’язковим сертифікатом якості;

         7) забезпечити дотримання норм харчування дітей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 „Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах“;

 8) задіяти кваліфікованих педагогічних, медичних та інших працівників до роботи в дитячих оздоровчих закладах, забезпечити проходження ними профілактичних медичних оглядів; 

          9) організувати на належному рівні виховну, культурно-масову та фізкультурно-спортивну роботу з дітьми під час літніх канікул;

10) забезпечити формування банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

           2. Управлінню Держпродспоживслужби у Жашківському районі забезпечити  контроль за дотриманням вимог санітарного законодавства в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

 3. Відділам освіти,  культури  районної державної адміністрації:

 1) сприяти проведенню тематичних культурно-виховних заходів з виховання у дітей почуття національної свідомості, патріотизму та відродження національних традицій, сприяти розвитку здібностей у дітей; надавати допомогу у проведенні виховної роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку;

        2) організувати у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку роботу тематичних гуртків, секцій, клубів.

        4.  Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   організовувати профілактичну роботу в дитячих оздоровчих закладах щодо запобігання негативних явищ серед дітей та молоді та пропаганді здорового способу життя, попередження ВІЛ/СНІДу.

        5. Фінансовому управлінню, відділу освіти районної державної адміністрації, рекомендувати виконкомам міської та сільських рад:

        1) забезпечити фінансування  оздоровчої кампанії, передбачивши у районному бюджеті кошти для оздоровлення та відпочинку дітей у обсязі не менше 50 відсотків від загальної кількості дітей шкільного віку;

          2) продовжити роботу щодо залучення позабюджетних, спонсорських та  батьківських коштів для організації оздоровлення дітей.

          6. Сектору у справах молоді та спорту, відділу освіти,  службі у справах дітей районної державної адміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  центру первинної медико-санітарної допомоги   у Жашківському     районі     звернути    увагу    на    організацію    повноцінного оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту“, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановитих та обдарованих дітей (переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад), відмінників навчання; дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій, дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

        7. Центральній районній лікарні забезпечити безкоштовне медичне обстеження працівників дитячих оздоровчих закладів.

        8. Центру первинної медико-санітарної допомоги  у Жашківському районі організувати медичне забезпечення  пришкільних оздоровчих таборів.

        9. Жашківському відділенню поліції Уманського відділу поліції                           Головного  Управління Національної поліції  у Черкаській області:

        1) посилити контроль за додержанням громадського порядку та безпекою перевезення груп дітей до місць оздоровлення та у зворотному напрямку, під час екскурсій;

        2) забезпечити охорону місць оздоровлення та відпочинку дітей;

        3) здійснювати контроль за додержанням суб’єктами підприємницької діяльності правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, забезпечувати проведення систематичних перевірок підприємств торгівлі і громадського харчування, які реалізують населенню алкогольні напої та тютюнові вироби і знаходяться поблизу оздоровчих закладів та місць відпочинку і оздоровлення дітей.

         10. Відділу освіти районної державної адміністрації, районному сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій  у Черкаській області:

        1) передбачити відрахування коштів на виконання протипожежних заходів для приведення дитячих закладів оздоровлення та відпочинку
в належний протипожежний стан;

         2) встановити контроль за додержанням вимог пожежної безпеки у місцях оздоровлення та відпочинку дітей;

         3) розглянути на засіданнях комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської молоді, нарадах, семінарах питання протипожежного стану в навчальних закладах та закладах оздоровлення та відпочинку  району;

        4) забезпечити контроль за виконанням заходів з безпеки дітей на водних об’єктах відповідно до наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 03.12.2001 № 272 „Про затвердження правил охорони життя людей на водних об’єктах України“, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.02.2002 за № 95/6383, зокрема за наявністю паспортів пляжу, підводної частини акваторії пляжу, водолазного обстеження дна та очистки акваторії пляжу, сезонного рятувального посту, укомплектованого підготовленими матросами-рятувальниками та оснащеного необхідним рятувальним майном.

        11. Відділу освіти, сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації  до 01 серпня поточного року провести районний огляд - конкурс дитячих закладів відпочинку та оздоровлення та забезпечити участь переможця даного конкурсу у обласному огляді-конкурсі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

        12. Сектору з питань інформаційної діяльності, зв’язків із громадськістю апарату районної державної інформації, відділу освіти, сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації висвітлювати у засобах масової інформації хід підготовки та проведення оздоровчої кампанії.

        13. Виконавцям, зазначеним у розпорядженні, подавати сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації інформацію про організацію літнього оздоровлення дітей щомісячно до 20 числа, про підсумки проведених заходів - до 20.09.2016.

         14. Сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації узагальнену інформацію про стан організації літнього відпочинку та оздоровлення  дітей влітку 2016 року подавати  управлінню у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації  щомісячно до 25 числа, інформацію про підсумки його проведення  - до 25.09.2016.

         15. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження  районної державної адміністрації від 20.05.2015 № 84 „Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2015 року“.

         16. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків та сектор у справах молоді та спорту районної державної адміністрації.

 

 

Голова  районної

державної  адміністрації            С.Ф.Бойко                                    

 

 

 

розпорядження про припинення повноважень
Adobe Acrobat документ 26.1 KB

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

06.06.2016

 

             № 74

 

 

Про затвердження інформаційних

та технологічних карток адміністративних

послуг з державної реєстрації бізнесу

та реєстрації речових прав на нерухоме

майно та їх обтяжень

 

 

Відповідно до статей 6, 13, 39, 40, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, статей 3, 8 Закону України  „Про адміністративні послуги“, Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“ та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“, Закону Украхни „Про внесення змін до Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців“ та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб. фізичних осіб-підприємців та громадських формувань“, з метою створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами та вдосконалення порядку їх надання:

 

1. Затвердити інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, що додаються.

2. Затвердити інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг з питань державної реєстрації юридичних осіб та
фізичних осіб-підприємців, що додаються.

          3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації Барабаша Ю. В. та сектор державної реєстрації районної державної адміністрації.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                 С. Ф. Бойко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                Розпорядження районної

                                                                                державної адміністрації

   06.06.  2016 74

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

 Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

(назва адміністративної послуги)

Сектор державної реєстрації Жашківської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання послуги)

Інформація про центр надання адміністративної послуги

Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування субєкта звернення

Центр надання адміністративних послуг Жашківської

 районної державної адміністрації

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

вул. Костромська, 19, м. Жашків, Черкаська область

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок  – з 8:00 до 17:00;

Вівторок – з 8:00 до 20:00;

Середа - з 8:00 до 17:00;

Четвер - з 8:00 до 20:00;

П’ятниця – з 8:00 до 16:00;

Субота – з 8:00 до 15:00.

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс – (04747) 6-11-72

електронний адрес – cnapzhashkiv@ukr.net

 

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

-

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

 

-

                                                                           Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1.      Заява про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

2.      Документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється).

3.             Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою особою).

4.      Документ про внесення плати за надання інформації з Державного реєстру прав.

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно подається особисто через уповноважену особу адміністратору центру надання адміністративних послуг.

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається платно.

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“,

постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

Розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а саме6 за надання інформації у паперовій формі - 0,025 розміру мінімальної заробітної плати.

Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому така інформація отримується, округлюється до гривні та зараховується до державного бюджету у порядку, встановленому Бюджетним кодексом України.

12.

Строк надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається у строк, що не перевищує 12 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви.

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Відсутність документа про внесення плати за надання інформації з Державного реєстру прав.

14.

Результат надання адміністративної послуги

Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно отримується безпосередньо у адміністратора центру надання адміністративних послуг.

       

 

 

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                                                                                            А. П. Врочинська

                                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                Розпорядження районної

                                                                                державної адміністрації

    06.06.  201674

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

(назва адміністративної послуги)

Сектор державної реєстрації Жашківської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання послуги)

Інформація про центр надання адміністративної послуги

Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення

Центр надання адміністративних послуг Жашківської районної державної адміністрації

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

вул. Костромська, 19, м. Жашків, Черкаська область

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок  – з 8:00 до 17:00;

Вівторок – з 8:00 до 20:00;

Середа - з 8:00 до 17:00;

Четвер - з 8:00 до 20:00;

П’ятниця – з 8:00 до 16:00;

Субота – з 8:00 до 15:00.

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс – (04747) 6-11-72

електронний адрес – cnapzhashkiv@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Порядкок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

-

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

 

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Заява про внесення змін до Державного реєстру речових прав.

2. Документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється).

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою особою).

4. Документ про сплату адміністративного збору (крім випадків, коли особа звільнена від сплати адміністративного збору).

5. Документ про сплату за надання інформації з Державного реєстру прав (за бажанням заявника).

6. Документи на підставі яких вносяться зміни до запису Державного реєстру прав.

   7. Інші документи (у випадках, передбачених Законом України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127 додатково подаються інші документи).

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про внесення змін до Державного реєстру речових прав подається  особисто заявником (уповноваженою особою) або надсилається поштою з описом вкладенням адміністратору центру надання адміністративних послуг.

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається платно.

 

У разі платності:

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“,

постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

1. За внесення змін до записів Державного реєстру прав, у тому числі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника, - 0,04 розміру мінімальної заробітної плати.

    Адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих десяти гривень.

2. Розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а саме: за надання інформації у паперовій формі - 0,025 розміру мінімальної заробітної плати.

 

     Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому така інформація отримується, округлюється до гривні та зараховується до державного бюджету у порядку, встановленому Бюджетним кодексом України.

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

Адміністративний збір за внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно:

Отримувач: УК у Жашк.р-н/ 22012600,

Код ЄДРПОУ -37935119,

Банк одержувача:

ГУДКСУ у Черкаській області

р/р – 31414530700066

МФО -854018

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Отримувач платежу: р/р – 31310300733066

Отримувач: УК у Жашк.р-н/Жашківський р-н/22012700

Банк одержувача :ГУДКСУ у Черкаській області,

Код ЄДРПОУ -37935119,

МФО 854018

Призначення платежу: ЧК 61653,/код 52 Жашківське РУЮ/22012700/RR „33“

12.

Строк надання адміністративної послуги

Надається у строк, що не перевищує 5 робочих днів.

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. У державній реєстрації прав та їх обтяжень може бути відмовлено у разі, якщо:

1) заявлене речове право, обтяження не підлягають державній реєстрації відповідно до цього Закону;

2) заява про державну реєстрацію прав подана неналежною особою;

3) подані документи не відповідають вимогам, встановленим цим Законом;

4) подані документи не дають змоги встановити набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно та їх обтяження;

5) наявні суперечності між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями;

6) наявні зареєстровані обтяження речових прав на нерухоме майно;

7) заяву про державну реєстрацію обтяжень щодо попереднього правонабувача подано після державної реєстрації права власності на таке майно за новим правонабувачем;

8) після завершення строку, встановленого частиною третьою статті 23 цього Закону, не усунені обставини, що були підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав;

9) заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень під час вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном, об’єктом незавершеного будівництва подано не до нотаріуса, який вчинив таку дію;

10) заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень в електронній формі подано особою, яка згідно із законодавством не має повноважень подавати заяви в електронній формі;

11) заявником подано ті самі документи, на підставі яких заявлене речове право, обтяження вже зареєстровано у Державному реєстрі прав.

14.

Результат надання адміністративної послуги

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на підтвердження внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно  отримується безпосередньо у адміністратора центру надання адміністративних послуг або поштою (за бажанням заявника).

       

 

 

 

 

 

Керівник апарату районної

  державної адміністрації                                                                                                                            А. П. Врочинська

 

 

 


                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                Розпорядження районної

                                                                                державної адміністрації

    06.06.  201674

 

 

 

 ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

(назва адміністративної послуги)

Сектор державної реєстрації Жашківської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання послуги)

Інформація про центр надання адміністративної послуги

Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення

Центр надання адміністративних послуг Жашківської районної державної адміністрації

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

вул. Костромська, 19, м. Жашків, Черкаська область

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок  – з 8:00 до 17:00;

Вівторок – з 8:00 до 20:00;

Середа - з 8:00 до 17:00;

Четвер - з 8:00 до 20:00;

П’ятниця – з 8:00 до 16:00;

Субота – з 8:00 до 15:00.

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс – (04747) 6-11-72

електронний адрес – cnapzhashkiv@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Порядкок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

-

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява про Державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо права власності)

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо права власності).

2. Документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється).

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою особою).

4. Документ про сплату адміністративного збору (крім випадків, коли особа звільнена від сплати адміністративного збору).

5. Документ про сплату за надання інформації з Державного реєстру прав.

6. Документи на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності та інших речових прав (стаття 27 Закону України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень).

7. Інші документи (у випадках, передбачених Законом України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127 додатково подаються інші документи).

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про Державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо права власності) подається  особисто заявником (уповноваженою особою) адміністратору центру надання адміністративних послуг в центрі надання адміністративних послу.

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається платно.

 

У разі платності:

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“, постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

1) за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (крім випадків державної реєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс) у строк, визначений статею 19 Закону України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - 0,1 розміру мінімальної заробітної плати;


за державну реєстрацію права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс у строк, визначений статею 19 Закону України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - 1 мінімальна заробітна плата;

2) за державну реєстрацію права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс у строк 7 робочих днів - 5 мінімальних заробітних плат;

  за державну реєстрацію права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви - 10 мінімальних заробітних плат;

3) за державну реєстрацію права власності (крім випадків державної реєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс) у строк 2 робочі дні - 1 мінімальна заробітна плата;

   за державну реєстрацію права власності (крім випадків державної реєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс) протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви - 2 мінімальні заробітні плати;

   за державну реєстрацію права власності (крім випадків державної реєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс) протягом 2 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви - 5 мінімальних заробітних плат.

  Адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих десяти гривень.

     За державну реєстрацію права власності на частку у праві спільної власності на об’єкт нерухомого майна адміністративний збір сплачується в повному розмірі.

2. Розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а саме: за надання інформації у паперовій формі - 0,025 розміру мінімальної заробітної плати.

    Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому така інформація отримується, округлюється до гривні та зараховується до державного бюджету у порядку, встановленому Бюджетним кодексом України.

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

Адміністративний збір за внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно:

Отримувач: УК у Жашк.р-н/ 22012600,

Код ЄДРПОУ -37935119,

Банк одержувача:

ГУДКСУ у Черкаській області

р/р – 31414530700066

МФО -854018

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Отримувач платежу: р/р – 31310300733066

Отримувач: УК у Жашк.р-н/Жашківський р-н/22012700

Банк одержувача :ГУДКСУ у Черкаській області,

Код ЄДРПОУ -37935119,

МФО 854018

Призначення платежу: ЧК 61653,/код 52 Жашківське РУЮ/22012700/RR „33“

12.

Строк надання адміністративної послуги

Надається у строк, що не перевищує 5 робочих днів.

Державна реєстрація права власності на підприємство  як єдиний майновий комплекс проводиться у строк, що не перевищує 14 робочих днів. (Скорочені терміни надання адміністративної послуги та плата  за скорочені терміни визначені статею 34 Закону України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень).

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. У державній реєстрації прав та їх обтяжень може бути відмовлено у разі, якщо:

1) заявлене речове право, обтяження не підлягають державній реєстрації відповідно до цього Закону;

2) заява про державну реєстрацію прав подана неналежною особою;

3) подані документи не відповідають вимогам, встановленим цим Законом;

4) подані документи не дають змоги встановити набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно та їх обтяження;

5) наявні суперечності між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями;

6) наявні зареєстровані обтяження речових прав на нерухоме майно;

7) заяву про державну реєстрацію обтяжень щодо попереднього правонабувача подано після державної реєстрації права власності на таке майно за новим правонабувачем;

8) після завершення строку, встановленого частиною третьою статті 23 цього Закону, не усунені обставини, що були підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав;

9) заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень під час вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном, об’єктом незавершеного будівництва подано не до нотаріуса, який вчинив таку дію;

10) заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень в електронній формі подано особою, яка згідно із законодавством не має повноважень подавати заяви в електронній формі;

11) заявником подано ті самі документи, на підставі яких заявлене речове право, обтяження вже зареєстровано у Державному реєстрі прав.

14.

Результат надання адміністративної послуги

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на підтвердження державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно  отримується безпосередньо у адміністратора центру надання адміністративних послуг або в електроному вигляді(за бажанням заявника).

       

 

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                                                                                       А. П. Врочинська

                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                Розпорядження районної

                                                                                державної адміністрації

    06.06.  201674

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ІНШОГО РЕЧОВОГО ПРАВА НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

(назва адміністративної послуги)

Сектор державної реєстрації Жашківської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання послуги)

Інформація про центр надання адміністративної послуги

Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення

Центр надання адміністративних послуг Жашківської районної державної адміністрації

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

вул. Костромська, 19, м. Жашків, Черкаська область

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок  – з 8:00 до 17:00;

Вівторок – з 8:00 до 20:00;

Середа - з 8:00 до 17:00;

Четвер - з 8:00 до 20:00;

П’ятниця – з 8:00 до 16:00;

Субота – з 8:00 до 15:00.

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс – (04747) 6-11-72

електронний адрес – cnapzhashkiv@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Порядкок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

-

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява про Державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права)

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права).

2. Документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється).

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою особою).

4. Документ про сплату адміністративного збору (крім випадків, коли особа звільнена від сплати адміністративного збору).

5. Документ про сплату за надання інформації з Державного реєстру прав.

6. Документи на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності та інших речових прав (стаття 27 Закону України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень).

   7. Інші документи (у випадках, передбачених Законом України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127 додатково подаються інші документи).

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про Державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права) подається  особисто заявником( уповноваженою особою) адміністратору центру надання адміністративних послуг.

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається платно.

 

У разі платності:

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“, постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

За державну реєстрацію речових прав, похідних від права власності, у строки, визначені Законом України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - 50 відсотків адміністративного збору за державну реєстрацію права власності.


  Адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих десяти гривень.

 

2. Розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а саме

за надання інформації у паперовій формі - 0,025 розміру мінімальної заробітної плати;

за надання інформації в електронній формі - 0,0125 розміру мінімальної заробітної плати.

    Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому така інформація отримується, округлюється до гривні та зараховується до державного бюджету у порядку, встановленому Бюджетним кодексом України.

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

Адміністративний збір за внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно:

Отримувач: УК у Жашк.р-н/ 22012600,

Код ЄДРПОУ -37935119,

Банк одержувача:

ГУДКСУ у Черкаській області

р/р – 31414530700066

МФО -854018

 

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Отримувач платежу: р/р – 31310300733066

Отримувач: УК у Жашк.р-н/Жашківський р-н/22012700

Банк одержувача :ГУДКСУ у Черкаській області,

Код ЄДРПОУ -37935119,

МФО 854018

Призначення платежу: ЧК 61653,/код 52 Жашківське РУЮ/22012700/RR „33“

12.

Строк надання адміністративної послуги

Надається у строк, що не перевищує 5 робочих днів.

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. У державній реєстрації прав та їх обтяжень може бути відмовлено у разі, якщо:

1) заявлене речове право, обтяження не підлягають державній реєстрації відповідно до цього Закону;

2) заява про державну реєстрацію прав подана неналежною особою;

3) подані документи не відповідають вимогам, встановленим цим Законом;

4) подані документи не дають змоги встановити набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно та їх обтяження;

5) наявні суперечності між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями;

6) наявні зареєстровані обтяження речових прав на нерухоме майно;

7) заяву про державну реєстрацію обтяжень щодо попереднього правонабувача подано після державної реєстрації права власності на таке майно за новим правонабувачем;

8) після завершення строку, встановленого частиною третьою статті 23 цього Закону, не усунені обставини, що були підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав;

9) заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень під час вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном, об’єктом незавершеного будівництва подано не до нотаріуса, який вчинив таку дію;

10) заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень в електронній формі подано особою, яка згідно із законодавством не має повноважень подавати заяви в електронній формі;

11) заявником подано ті самі документи, на підставі яких заявлене речове право, обтяження вже зареєстровано у Державному реєстрі прав.

14.

Результат надання адміністративної послуги

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на підтвердження державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно  отримується безпосередньо у адміністратора центру надання адміністративних послуг або в електроному вигляді(за бажанням заявника).

       

 

  Керівник апарату районної

  державної адміністрації                                                                                                                            А. П. Врочинська

 

 

 

 

 


                                                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                              Розпорядження районної

                                                                                              державної адміністрації                                                                                                                                         

                                                                                                  06.06.  201674

 

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

процесу надання адміністративної послуги

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно

 

п/п

Етапи надання послуги

Відповідальна посадова особа, структурний підрозділ районної державної адміністрації

Дія

 (В, У, П, З)

Термін виконання (днів)

1

Формування  заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а також документів, необхідних для її проведення, перевірка відповідності вхідного пакета документів інформаційній картці адміністративної послуги.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом 1 робочого дня

2

Реєстрація заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а також документів, необхідних для її проведення у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Виготовлення електронних копій шляхом сканування поданих документів та розміщення їх у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом 1 робочого дня

3

Передача заяви та електронних копій оригіналів документів, необхідних для державної реєстрації, виготовлених шляхом сканування та долучених до такої заяви за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав на розгляд суб’єкту державної реєстрації

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом
1 – 2 робочих днів

4

 Опрацювання заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а також документів, необхідних для її проведення та оформлення результату надання адміністративної послуги, зокрема:

    1.  Розгляд заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень та документів, необхідних для її проведення, та у разі необхідності прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, про відновлення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, про залишення заяви про державну реєстрацію без розгляду у зв’язку з її відкликанням, про відмову в задоволенні заяви про відкликання заяви про державну реєстрацію, про зупинення державної реєстрації прав, про відмову у зупиненні державної реєстрації прав, про відновлення державної реєстрації прав;

    2. Прийняття рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень або про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень.

Державний реєстратор прав на нерухоме майно

В

Протягом
2 – 5 робочих днів

 

 

Протягом 2-14 робочих днів для ЄМК

 

5

Формування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень або про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень та передача до ЦНАПу.  

Державний реєстратор прав на нерухоме майно (відповідальна особа)

В

Протягом 5 робочих днів

Протягом 14 робочих днів для ЄМК

 

6

Повідомлення про результат надання адміністративної послуги суб’єктові звернення.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом 5 робочих днів

Протяго 14 робочих днів для ЄМК

 

7

Видача інформації  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на підтвердження державної реєстрації прав або рішення про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень, документів, що подавалися.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

З 5 робочого дня

З 14 робочого дня

Загальна кількість днів надання послуги -

5 (14 для ЄМК)

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

5 (14 для ЄМК)

 

   Дії або бездіяльність державного реєстратора можуть бути оскаржені до суду.

 

 

 

 

 

  Керівник апарату районної

  державної адміністрації                                                           А. П. Врочинська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                         Розпорядження районної

                                                                                         державної адміністрації                                                                                                        

                                                                                                   06.06.  2016 74

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

процесу надання адміністративної послуги

Державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно

 

п/п

Етапи надання послуги

Відповідальна посадова особа, структурний підрозділ районної державної адміністрації

Дія

(В, У, П, З)

Термін виконання (днів)

1

Формування  заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а також документів, необхідних для її проведення, перевірка відповідності вхідного пакета документів інформаційній картці адміністративної послуги.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом 1 робочого дня

2

Реєстрація заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а також документів, необхідних для її проведення у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Виготовлення електронних копій шляхом сканування поданих документів та розміщення їх у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом 1 робочого дня

3

Передача заяви та електронних копій оригіналів документів, необхідних для державної реєстрації, виготовлених шляхом сканування та долучених до такої заяви за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав на розгляд суб’єкту державної реєстрації

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом
1 – 2 робочих днів

4

 Опрацювання заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а також документів, необхідних для її проведення та оформлення результату надання адміністративної послуги,

 

 зокрема:

    1.  Розгляд заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень та документів, необхідних для її проведення, та у разі необхідності прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, про відновлення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, про залишення заяви про державну реєстрацію без розгляду у зв’язку з її відкликанням, про відмову в задоволенні заяви про відкликання заяви про державну реєстрацію, про зупинення державної реєстрації прав, про відмову у зупиненні державної реєстрації прав, про відновлення державної реєстрації прав;

    2. Прийняття рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень або про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень.

Державний реєстратор прав на нерухоме майно

В

Протягом
2 – 5 робочих днів

 

5

Формування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень або про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень та передача до ЦНАПу.  

Державний реєстратор прав на нерухоме майно

В

Протягом 5 робочих днів

 

6

Повідомлення про результат надання адміністративної послуги суб’єктові звернення.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом 5 робочих днів

7

Видача інформації  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на підтвердження державної реєстрації прав або рішення про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень, документів, що подавалися.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

З 5 робочого дня

 

Загальна кількість днів надання послуги -

5

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

5

 

 

  Керівник апарату районної

  державної адміністрації                                                  А. П. Врочинська

 

                                                                                              

                                                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                            Розпорядження районної

                                                                                            державної адміністрації                                                                                                 

                                                                                                      06.06.  2016 №    74  

 

 

                                                                                                       

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

процесу надання адміністративної послуги

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

 

п/п

Етапи надання послуги

Відповідальна посадова особа, структурний підрозділ районної державної адміністрації

Дія

(В, У, П, З)

Термін виконання (днів)

1

Прийняття заяви про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а також документів, необхідних для надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, перевірка відповідності вхідного пакета документів інформаційній картці адміністративної послуги.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом 12 робочих годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви

2

Реєстрація заяви про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Виготовлення електронних копій шляхом сканування поданих документів та розміщення їх у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно(при необхідності).

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом 12 робочих годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви

3

   Формування  інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом 12 робочих годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви

4

Повідомлення та видача результату надання адміністративної послуги суб’єктові звернення.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом 12 робочих годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви

Загальна кількість днів надання послуги -

12 робочих годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

12 робочих годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви

 

  Дії або бездіяльність державного реєстратора можуть бути оскаржені до суду.

 

 

 

 

 Керівник апарату районної

   державної адміністрації                                                           А. П. Врочинська

 

              

 

 

 

 

                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                             Розпорядження районної

                                                                                             державної адміністрації                    

                                                                                                 06.06.  201674  

 

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

процесу надання адміністративної послуги

„Внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

 

п/п

Етапи надання послуги

Відповідальна посадова особа, структурний підрозділ районної державної адміністрації

Дія

(В, У, П, З)

Термін виконання (днів)

1

Формування  заяви про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, перевірка відповідності вхідного пакета документів інформаційній картці адміністративної послуги.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом

 1 робочого дня

2 2

Реєстрація заяви про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Виготовлення електронних копій шляхом сканування поданих документів та розміщення їх у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (при необхідності).

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом 1 робочого дня

3 3

Передача заяви та електронних копій оригіналів документів, необхідних для внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно суб’єкту державної реєстрації

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом
1 – 2 робочих днів

4  4

 Опрацювання заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а також документів, необхідних для її проведення та оформлення результату надання адміністративної послуги, зокрема:

    1.  Розгляд заяви про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, та у разі необхідності прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, про відновлення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, про залишення заяви про державну реєстрацію без розгляду у зв’язку з її відкликанням, про відмову в задоволенні заяви про відкликання заяви про державну реєстрацію, про зупинення державної реєстрації прав, про відмову у зупиненні державної реєстрації прав, про відновлення державної реєстрації прав;

    2. Прийняття рішення про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або про відмову у внесенні змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Державний реєстратор прав на нерухоме майно

В

Протягом
2 – 5 робочих днів

 

8  5

Формування рішення про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або про відмову у внесенні змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та передача до ЦНАПу.  

Державний реєстратор прав на нерухоме майно

В

Протягом 5 робочих днів

 

6  6

Повідомлення про результат надання адміністративної послуги суб’єктові звернення.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

Протягом 5 робочих днів

 

7  7

Видача інформації  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на підтвердження внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або рішення про відмову у внесенні змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, документів, що подавалися.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу)

В

З 5 робочого дня

 

Загальна кількість днів надання послуги -

5

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

5

 

 

Керівник апарату районної

 

державної адміністрації                                                            А. П. ВрочинськаР О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

06.06.2016

 

             № 74

 

 

Про затвердження інформаційних

та технологічних карток адміністративних

послуг з державної реєстрації бізнесу

та реєстрації речових прав на нерухоме

майно та їх обтяжень

 

 

Відповідно до статей 6, 13, 39, 40, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, статей 3, 8 Закону України  „Про адміністративні послуги“, Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“ та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“, Закону Украхни „Про внесення змін до Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців“ та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб. фізичних осіб-підприємців та громадських формувань“, з метою створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами та вдосконалення порядку їх надання:

 

1. Затвердити інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, що додаються.

2. Затвердити інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг з питань державної реєстрації юридичних осіб та
фізичних осіб-підприємців, що додаються.

          3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації Барабаша Ю. В. та сектор державної реєстрації районної державної адміністрації.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                 С. Ф. Бойко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                Розпорядження районної

                                                                                державної адміністрації

   06.06.  2016 74

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

 Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

(назва адміністративної послуги)

Сектор державної реєстрації Жашківської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання послуги)

Інформація про центр надання адміністративної послуги

Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування субєкта звернення

Центр надання адміністративних послуг Жашківської

 районної державної адміністрації

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

вул. Костромська, 19, м. Жашків, Черкаська область

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок  – з 8:00 до 17:00;

Вівторок – з 8:00 до 20:00;

Середа - з 8:00 до 17:00;

Четвер - з 8:00 до 20:00;

П’ятниця – з 8:00 до 16:00;

Субота – з 8:00 до 15:00.

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс – (04747) 6-11-72

електронний адрес – cnapzhashkiv@ukr.net

 

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

-

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

 

-

                                                                           Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1.      Заява про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

2.      Документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється).

3.             Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою особою).

4.      Документ про внесення плати за надання інформації з Державного реєстру прав.

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно подається особисто через уповноважену особу адміністратору центру надання адміністративних послуг.

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається платно.

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“,

постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

Розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а саме6 за надання інформації у паперовій формі - 0,025 розміру мінімальної заробітної плати.

Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому така інформація отримується, округлюється до гривні та зараховується до державного бюджету у порядку, встановленому Бюджетним кодексом України.

12.

Строк надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається у строк, що не перевищує 12 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви.

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Відсутність документа про внесення плати за надання інформації з Державного реєстру прав.

14.

Результат надання адміністративної послуги

Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно отримується безпосередньо у адміністратора центру надання адміністративних послуг.

       

 

 

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                                                                                            А. П. Врочинська

                                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                Розпорядження районної

                                                                                державної адміністрації

    06.06.  201674

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

(назва адміністративної послуги)

Сектор державної реєстрації Жашківської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання послуги)

Інформація про центр надання адміністративної послуги

Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення

Центр надання адміністративних послуг Жашківської районної державної адміністрації

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

вул. Костромська, 19, м. Жашків, Черкаська область

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок  – з 8:00 до 17:00;

Вівторок – з 8:00 до 20:00;

Середа - з 8:00 до 17:00;

Четвер - з 8:00 до 20:00;

П’ятниця – з 8:00 до 16:00;

Субота – з 8:00 до 15:00.

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс – (04747) 6-11-72

електронний адрес – cnapzhashkiv@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Порядкок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

-

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

 

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Заява про внесення змін до Державного реєстру речових прав.

2. Документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється).

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою особою).

4. Документ про сплату адміністративного збору (крім випадків, коли особа звільнена від сплати адміністративного збору).

5. Документ про сплату за надання інформації з Державного реєстру прав (за бажанням заявника).

6. Документи на підставі яких вносяться зміни до запису Державного реєстру прав.

   7. Інші документи (у випадках, передбачених Законом України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127 додатково подаються інші документи).

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про внесення змін до Державного реєстру речових прав подається  особисто заявником (уповноваженою особою) або надсилається поштою з описом вкладенням адміністратору центру надання адміністративних послуг.

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається платно.

 

У разі платності:

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“,

постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

1. За внесення змін до записів Державного реєстру прав, у тому числі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника, - 0,04 розміру мінімальної заробітної плати.

    Адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих десяти гривень.

2. Розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а саме: за надання інформації у паперовій формі - 0,025 розміру мінімальної заробітної плати.

 

     Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому така інформація отримується, округлюється до гривні та зараховується до державного бюджету у порядку, встановленому Бюджетним кодексом України.

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

Адміністративний збір за внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно:

Отримувач: УК у Жашк.р-н/ 22012600,

Код ЄДРПОУ -37935119,

Банк одержувача:

ГУДКСУ у Черкаській області

р/р – 31414530700066

МФО -854018

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Отримувач платежу: р/р – 31310300733066

Отримувач: УК у Жашк.р-н/Жашківський р-н/22012700

Банк одержувача :ГУДКСУ у Черкаській області,

Код ЄДРПОУ -37935119,

МФО 854018

Призначення платежу: ЧК 61653,/код 52 Жашківське РУЮ/22012700/RR „33“

12.

Строк надання адміністративної послуги

Надається у строк, що не перевищує 5 робочих днів.

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. У державній реєстрації прав та їх обтяжень може бути відмовлено у разі, якщо:

1) заявлене речове право, обтяження не підлягають державній реєстрації відповідно до цього Закону;

2) заява про державну реєстрацію прав подана неналежною особою;

3) подані документи не відповідають вимогам, встановленим цим Законом;

4) подані документи не дають змоги встановити набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно та їх обтяження;

5) наявні суперечності між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями;

6) наявні зареєстровані обтяження речових прав на нерухоме майно;

7) заяву про державну реєстрацію обтяжень щодо попереднього правонабувача подано після державної реєстрації права власності на таке майно за новим правонабувачем;

8) після завершення строку, встановленого частиною третьою статті 23 цього Закону, не усунені обставини, що були підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав;

9) заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень під час вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном, об’єктом незавершеного будівництва подано не до нотаріуса, який вчинив таку дію;

10) заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень в електронній формі подано особою, яка згідно із законодавством не має повноважень подавати заяви в електронній формі;

11) заявником подано ті самі документи, на підставі яких заявлене речове право, обтяження вже зареєстровано у Державному реєстрі прав.

14.

Результат надання адміністративної послуги

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на підтвердження внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно  отримується безпосередньо у адміністратора центру надання адміністративних послуг або поштою (за бажанням заявника).

       

 

 

 

 

 

Керівник апарату районної

  державної адміністрації                                                                                                                            А. П. Врочинська

 

 

 


                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                Розпорядження районної

                                                                                державної адміністрації

    06.06.  201674

 

 

 

 ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

(назва адміністративної послуги)

Сектор державної реєстрації Жашківської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання послуги)

Інформація про центр надання адміністративної послуги

Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення

Центр надання адміністративних послуг Жашківської районної державної адміністрації

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

вул. Костромська, 19, м. Жашків, Черкаська область

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок  – з 8:00 до 17:00;

Вівторок – з 8:00 до 20:00;

Середа - з 8:00 до 17:00;

Четвер - з 8:00 до 20:00;

П’ятниця – з 8:00 до 16:00;

Субота – з 8:00 до 15:00.

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс – (04747) 6-11-72

електронний адрес – cnapzhashkiv@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Порядкок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

-

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява про Державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо права власності)

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо права власності).

2. Документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється).

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою особою).

4. Документ про сплату адміністративного збору (крім випадків, коли особа звільнена від сплати адміністративного збору).

5. Документ про сплату за надання інформації з Державного реєстру прав.

6. Документи на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності та інших речових прав (стаття 27 Закону України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень).

7. Інші документи (у випадках, передбачених Законом України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127 додатково подаються інші документи).

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про Державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо права власності) подається  особисто заявником (уповноваженою особою) адміністратору центру надання адміністративних послуг в центрі надання адміністративних послу.

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається платно.

 

У разі платності:

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“, постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

1) за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (крім випадків державної реєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс) у строк, визначений статею 19 Закону України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - 0,1 розміру мінімальної заробітної плати;


за державну реєстрацію права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс у строк, визначений статею 19 Закону України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - 1 мінімальна заробітна плата;

2) за державну реєстрацію права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс у строк 7 робочих днів - 5 мінімальних заробітних плат;

  за державну реєстрацію права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви - 10 мінімальних заробітних плат;

3) за державну реєстрацію права власності (крім випадків державної реєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс) у строк 2 робочі дні - 1 мінімальна заробітна плата;

   за державну реєстрацію права власності (крім випадків державної реєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс) протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви - 2 мінімальні заробітні плати;

   за державну реєстрацію права власності (крім випадків державної реєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс) протягом 2 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви - 5 мінімальних заробітних плат.

  Адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих десяти гривень.

     За державну реєстрацію права власності на частку у праві спільної власності на об’єкт нерухомого майна адміністративний збір сплачується в повному розмірі.

2. Розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а саме: за надання інформації у паперовій формі - 0,025 розміру мінімальної заробітної плати.

    Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому така інформація отримується, округлюється до гривні та зараховується до державного бюджету у порядку, встановленому Бюджетним кодексом України.

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

Адміністративний збір за внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно:

Отримувач: УК у Жашк.р-н/ 22012600,

Код ЄДРПОУ -37935119,

Банк одержувача:

ГУДКСУ у Черкаській області

р/р – 31414530700066

МФО -854018

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Отримувач платежу: р/р – 31310300733066

Отримувач: УК у Жашк.р-н/Жашківський р-н/22012700

Банк одержувача :ГУДКСУ у Черкаській області,

Код ЄДРПОУ -37935119,

МФО 854018

Призначення платежу: ЧК 61653,/код 52 Жашківське РУЮ/22012700/RR „33“

12.

Строк надання адміністративної послуги

Надається у строк, що не перевищує 5 робочих днів.

Державна реєстрація права власності на підприємство  як єдиний майновий комплекс проводиться у строк, що не перевищує 14 робочих днів. (Скорочені терміни надання адміністративної послуги та плата  за скорочені терміни визначені статею 34 Закону України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень).

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. У державній реєстрації прав та їх обтяжень може бути відмовлено у разі, якщо:

1) заявлене речове право, обтяження не підлягають державній реєстрації відповідно до цього Закону;

2) заява про державну реєстрацію прав подана неналежною особою;

3) подані документи не відповідають вимогам, встановленим цим Законом;

4) подані документи не дають змоги встановити набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно та їх обтяження;

5) наявні суперечності між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями;

6) наявні зареєстровані обтяження речових прав на нерухоме майно;

7) заяву про державну реєстрацію обтяжень щодо попереднього правонабувача подано після державної реєстрації права власності на таке майно за новим правонабувачем;

8) після завершення строку, встановленого частиною третьою статті 23 цього Закону, не усунені обставини, що були підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав;

9) заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень під час вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном, об’єктом незавершеного будівництва подано не до нотаріуса, який вчинив таку дію;

10) заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень в електронній формі подано особою, яка згідно із законодавством не має повноважень подавати заяви в електронній формі;

11) заявником подано ті самі документи, на підставі яких заявлене речове право, обтяження вже зареєстровано у Державному реєстрі прав.

14.

Результат надання адміністративної послуги

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на підтвердження державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно  отримується безпосередньо у адміністратора центру надання адміністративних послуг або в електроному вигляді(за бажанням заявника).

       

 

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                                                                                       А. П. Врочинська

                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                Розпорядження районної

                                                                                державної адміністрації

    06.06.  201674

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ІНШОГО РЕЧОВОГО ПРАВА НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

(назва адміністративної послуги)

Сектор державної реєстрації Жашківської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання послуги)

Інформація про центр надання адміністративної послуги

Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення

Центр надання адміністративних послуг Жашківської районної державної адміністрації

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

вул. Костромська, 19, м. Жашків, Черкаська область

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок  – з 8:00 до 17:00;

Вівторок – з 8:00 до 20:00;

Середа - з 8:00 до 17:00;

Четвер - з 8:00 до 20:00;

П’ятниця – з 8:00 до 16:00;

Субота – з 8:00 до 15:00.

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс – (04747) 6-11-72

електронний адрес – cnapzhashkiv@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Порядкок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

-

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

-

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява про Державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права)

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права).

2. Документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється).

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою особою).

4. Документ про сплату адміністративного збору (крім випадків, коли особа звільнена від сплати адміністративного збору).

5. Документ про сплату за надання інформації з Державного реєстру прав.

6. Документи на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності та інших речових прав (стаття 27 Закону України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень).

   7. Інші документи (у випадках, передбачених Законом України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127 додатково подаються інші документи).

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про Державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права) подається  особисто заявником( уповноваженою особою) адміністратору центру надання адміністративних послуг.

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається платно.

 

У разі платності:

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“, постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

За державну реєстрацію речових прав, похідних від права власності, у строки, визначені Законом України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - 50 відсотків адміністративного збору за державну реєстрацію права власності.


  Адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих десяти гривень.

 

2. Розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а саме

за надання інформації у паперовій формі - 0,025 розміру мінімальної заробітної плати;

за надання інформації в електронній формі - 0,0125 розміру мінімальної заробітної плати.

    Плата за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому така інформація отримується, округлюється до гривні та зараховується до державного бюджету у порядку, встановленому Бюджетним кодексом України.

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

Адміністративний збір за внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно:

Отримувач: УК у Жашк.р-н/ 22012600,

Код ЄДРПОУ -37935119,

Банк одержувача:

ГУДКСУ у Черкаській області

р/р – 31414530700066

МФО -854018

 

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Отримувач платежу: р/р – 31310300733066

Отримувач: УК у Жашк.р-н/Жашківський р-н/22012700

Банк одержувача :ГУДКСУ у Черкаській